Nabór 2017 Powtórki z czwórki DZIENNIK LIBRUS POCZTA GALERIA PLAN LEKCJI BIBLIOTEKA Facebook Strona główna

Misja Szkoły. Koncepcja Pracy Szkoły

PASJA – PRZYJAŹŃ – BEZPIECZEŃSTWO

2013 – 2016

Zapewniamy bezpieczne i przyjazne miejsce, w którym młodzież w ciekawy sposób zdobywa wiadomości oraz uczy się z niej korzystać, nawiązuje przyjaźnie i rozwija swoje pasje. Zachęcamy młodzież do aktywności życiowej, wyznaczania i dobywania kolejnych celów, by w przyszłości stali się liderami swojego środowiska. Jesteśmy ważnym miejscem spotkań społeczności lokalnej, wspieramy działania oświatowe, kulturalne, sportowe oraz działania prospołeczne.

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY – PLAN PRACY 2013-2016

CHRONIĆ – UCZYĆ – ANGAŻOWAĆ

Zapewniamy bezpieczny i przyjazny azyl, w którym młodzież w ciekawy sposób zdobywa wiadomości oraz uczy się z niej korzystać, nawiązuje przyjaźnie i rozwija swoje pasje. Zachęcamy młodzież do aktywności życiowej, wyznaczania i dobywania kolejnych celów, by w przyszłości stali się liderami swojego środowiska. Jesteśmy ważnym miejscem spotkań społeczności lokalnej, wspieramy działania oświatowe, kulturalne, sportowe oraz działania prospołeczne.

KONCEPCJA-PRACY-SZKOŁY-NA-LATA-2012-2014